sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Kultura-hobby dla każdego

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).

Spiżarnie pełne słoików z marynatami, czyli rzecz o tym, jak zachować na dłużej smak jarzyn i nieimportowanych owoców

grzyby kurki
Author: Joanna Tkaczuk
Source: Fotolia.com
Kura domowa to miano, które najczęściej przysługuje białogłowie prowadzącej dom, wychowującej potomstwo i przygotowującej wyśmienite obiady. Taka pani domu ma wbrew pozorom ręce pełne roboty, gdyż wybrane czynności wykonuje nieco dłużej niż tzw. kobieta pracująca.

Czy podziwialiśmy stare zdjęcia krakowa?

Kraków nocą
Author: YougoPL
Source: http://www.flickr.com
Należy zobaczyć kraków na starej fotografii. O tym jak bardzo przemieniają się miasta możemy się dowiedzieć jedynie wówczas, jeśli porównamy nowe ujęcia, z tymi zrobionymi w przeróżnych dekadach. Wówczas będziemy mogli zobaczyć co się pojawiło, co zniknęło z panoramy miasta, a to pozwoli nam powiedzieć, który wizerunek miasta mocniej nam się podoba, ten obecny czy dawniejszy.

Kraina Tysiąca Jezior, teren zieleni, naturalne zbiorniki wodne, bogactwo fauny i roślin oraz czyste powietrze, tworzą wspaniałe warunki wypoczynku

Mazury
Author: oatsy40
Source: http://www.flickr.com
O pozytywnych stronach Mazur można snuć opowieści długo i to używając samych - naj. Są tu najgłębsze w kraju i najczystsze wody a także najobszerniejsze na całym obniżeniu Europy Środkowej, połacie leśne. Najładniejsze księżycowe pejzaże polodowcowe.

Dlaczego gazowe grille cieszą się sporą popularnością w aktualnych czasach?

jedzenie z grilla
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Gazowy grill umożliwia szybkie jak również łatwe przygotowanie smacznego posiłku. Właśnie z tego względu zdobywa wielką popularność wśród miłośników smacznego gotowania.

Mnóstwo ludzi się zastanawia, jaki grill gazowy zakupić. Na szczęście podane niżej wskazówki pozwolą odnaleźć idealny sprzęt do domowego grillowania. Profesjonalne grille gazowe mogą być zasilane ziemnym gazem z instalacji gazowej lub propan butanem z butli gazowej.

Pełnowartościowe desery – jak je przyrządzać, żeby były smaczne i dobrze wpływały na organizm?

Zdrowa sałatka warzywna
Author: ezran
Source: http://www.sxc.hu
Każdy musi możliwie jak najlepiej zadbać o własne zdrowie. Z jakiego powodu? Jego odzyskanie nie jest bowiem łatwe, także jeśli jest się osobą bogatą. Ważna jest odpowiednio zbilansowana dieta, oddziałująca na ludzki organizm.

System sprzedaży biletów powinien mieć połączenie z bankami

Bilety
Author: David Skinner
Source: http://www.flickr.com
System sprzedaży biletów musi być uwolniony od usterek. Znacznie więcej zakupów wykonamy przez sieć, przez to nie powinno nas dziwić to, że też bilety na różnorakie widowiska będą najczęściej nabywane w ten sposób. To właśnie sprawia, że system sprzedaży biletów musi działać idealnie, a w dodatku musi okazać się przygotowany na wielkie przeciążenia, spowodowane tym, że dużo osób jednocześnie będzie pragnęło zakupić upragnione ]bilety.

Dobre gadżety filmowe

figurka z filmu
Author: Gobi
Source: http://www.flickr.com
Każdy fan sporych dzieł filmowych nieraz marzy na przykład o gadżetach z znaną postacią. Mogą to być figurki bohaterów sporych produkcji science-fiction czy również perfekcyjnych współczesnych seriali. Możliwości są tutaj naprawdę niemal nieograniczone. Nie ulega jednak wątpliwości, że każdy kinoman bez względu na dana płeć, bądź wiek, marzy nieraz o zakupieniu czegoś takiego, jak na przykład plakaty filmowe Te na przestrzeni lat bywały bardzo różnorodne, zrobione w inny sposób, zgodnie z warunkami specyficznych dla czasu ich powstawania stylów estetycznych. Są one zwykle łatwo dostępne jak również dość niedrogie ( ta ostatnia kwestia jednak okazuje się zależną od wielkości konkretnego plakatu).

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »